TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
49 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İhsan Altun
  • ADRES: Hasanağa mah sanayi cad. No 11 Nilüfer Bursa
  • TELEFON: 0 (532) 178 2051
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (532) 178 2051
  • WEB SİTESİ: http://
  • E-POSTA: altunihsan75@hotmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
  QR KODU
  FİRMAYA MESAJ GÖNDER
  4+9 = ?

  VİDEOLAR

  Hiç video eklenmemiş.

  ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

  Hasanağa mah sanayi cad. No 11 Nilüfer Bursa

  KAMPANYALAR / İLANLAR

  Hiç ilan eklenmemiş.

  FİRMA HAKKINDA

  TOPRAK KORUMA PROJELERİ
  TOPRAK KORUMA PROJESİ

  Firmamız her türlü arazinin toprak koruma işlemlerinin projelendirilmesi, arazi keşfi, fizibilite oluşturulması, planlanması, yapımlarının organize edilmesi, kredi/finansman ve yatırım programlarının yapılması, yönlendirilmesi, yönetilmesi işleriyle ilgilenir.

  Yürürlükteki Toprak Koruma Kanunu ile tarım arazilerinin tarım dışı kullanımı için Toprak Koruma Projesi hazırlanması ve Tarım dışı kullanım izni alınması zorunlu hale getirilmiştir.

  Kimler Toprak Koruma Projesi Hazırlayabilir

  Sadece Yetki Belgesine sahip Ziraat Mühendisleri toprak koruma projesi hazırlayabilir. Yetki Belgesine Sahip (Bakanlık ve Odadan) Uzmanlarımız ile Bu Konuda Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

  Tarım dışı kullanılacak bir arazinin nasıl kullanılması halinde çevreye zarar verilmeyeceğinin yolu, bizim sunacağımız projelerimiz veya rehberlik hizmetimiz ile açılır. Ayrıca toprağı korumaya yönelik her türlü etüd, planlama ve projelendirme veya toprak sınıflama işi yapılır.

  Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 5403 sayılı yasa gereği toprağın doğal veya yapay yollarla kaybını ve niteliklerini yitirmesini engelleyerek korunmasını, geliştirilmesini ve çevre öncelikli sürdürülebilir kalkınma ilkesine uygun olarak, plânlı arazi kullanımını sağlayacak usûl ve esasları belirlenmiştir. Bu kapsamda tarım arazilerinde gerçekleştirilen faaliyetler sonucunda tarımsal alanlarda her hangi bir bozulma veya kirlenme riskinin belirlenmesi durumda faaliyet sahipleri tarafından bu bozulmanın veya kirlenmenin giderilmesine yönelik koruma kontrol önlemlerini içeren toprak koruma projesinin yaptırılması gerekmektedir.

  ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

  Hiç ürün eklenmemiş.

  FİRMA HABERLERİ

  Hiç haber eklenmemiş.

  FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

  FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.