TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
57 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: inan
  • ADRES: Yavuztürk, Usta Elektrikçi, İklime Sokak, Üsküdar/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 505 8441
  • FAX: 0 (216) 505 8441
  • GSM: 0 (216) 505 8441
  • WEB SİTESİ: http://www.ustaelektrikci.com
  • E-POSTA: elektrikci@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yavuztürk, Usta Elektrikçi, İklime Sokak, Üsküdar/İstanbul, Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

istanbul elektrikçi

Enerjinin hayatımızı yakından ilgilendirmiş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun içinde enerjinin kaynağını mutlaka profesyonel ellere teslim etmek gereklidir. Firmamız deneyimli elektrikçi Ataşehir çalışanları olarak güvenilir bir hizmet sunar. Tüm elektrik tesisatınız ve onarım işleri bizim tarafımızdan gerçekleştirilerek sorunsuz bir kullanım için hazır hale getirilir. Acil elektrikçi ihtiyacınız olması halinde bize 7/24 rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Onardığımız elektrik tesisatı çok uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Teknolojinin hayatımıza girmiş olması aynı zamanda ev içerisinde kullandığımız tüm eşyalarında elektrikli hale dönüşmesini sağlamıştır. Dolayısıyla evde yaşanılacak olan bir kesinti ya da arıza da sizin yaşayacağınız problemin çok daha üst seviyeye gelmesine neden olacaktır. Bu da ister istemez sorun yaşamanız halinde kısa süreliğine de olsa sizin elinizin ayağınızın tutuşmasına neden olacaktır.
Bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde rakip tanımayan servis ekibimiz, ilk aşamada servis hizmeti için gerekli bilgileri dikkate almaktadır. Bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde güncel yöntemleri ilk aşamada tercih eden ekibimiz, kısa sürede tesisatı kullanılabilir hale getiriyor. Tesisat işlemlerinde kaliteli malzeme ve yedek parça kullanan ekibimiz, malzeme konusunda her hangi bir problem yaşamamaktadır.
Tesisatınızı Kısa Sürede Yeniliyoruz
Eski binalarda ve yeni binalarda, resmi prosedürün gerektirdiği şekilde montaj işlemi gerçekleştiren elektrik servis ekibimiz, bu konuda çözüm üretmeye devam ediyor. Firmamızın deneyimli eleman kadrosu, güvenilir yöntemleri ilk aşamada tercih etmektedir. Duatepe Mahallesi elektrikçi servisiyle, Duatepeliler hayata kaldıkları yerden devam ediyor. Servis hizmetiyle çözüm odaklı hareket eden ve bu konuda çözüm üreten firmamız, yeni nesil çözüm seçeneklerini bir araya getiriyor.
Arıza Durumunda Bizi Arayın
Elektrik arızaları, tesisat döşeme ve benzeri bir çok konuda firmamız profesyonel servis hizmeti sunmaya devam ediyor. Firma elemanlarımız, deneyimli elemanlarla kısa sürede çözüm üretmeye devam ediyor. Bakım, onarım ve tamirat konusunda yeni nesil çözüm seçeneklerini bir araya getiren servisimiz, malzeme destekli servis hizmeti sunuyor. Duatepe mahallesi elektrik servisi ile elektrikle ilgili bütün problemleriniz çözüme kavuşuyor.
Randevu sistemimiz, müşteri odaklı çalışmaktadır. Sizin boş vaktiniz bizim için çalışma saatidir. Acil elektrik arızaları konusunda da randevu merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu ekibimiz bu konuda etkili, pratik ve güncel servis hizmeti sunuyor. Deneyimli elemanlarımız sertifikalı çözüm seçeneklerini adresinize taşıyor.
Elektrik Enerjisi Profesyonellik İster
Bu sektörde meydana gelen kazaların birçoğu ölümle sonuçlanmaktadır. Elektrik tesisatının yanlış bağlanması, sigortanın yetersizliği ve kötü malzeme kullanımı, bu kategoride meydana gelen arızaların en önemli nedenidir. Can kaybına ve mal kaybına neden olan elektrikle ilgili arızaları, bu konuda uzman ekipler tarafından tamir edilmelidir. Firmamız, bu işin ciddiyetini kavramış profesyonel ekiplerle çözüm üretiyor. Pratik, etkili ve konusunda deneyimli elemanlarla güncel servis hizmeti elektrikle ilgili servis işlemlerinde pratik, etkili ve güncel hizmet programını tercih ediyor. Rakiplerine fark atan ve bu konuda çözüm üreten şirketimiz, hizmet kalitesini her geçen gün artırıyor.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.